Trochę informacji z naszej działalności:

raczej pisarzami nie jesteśmy, ale co ciekawsze informacje tutaj będziemy wpisywać ;-)
Sprawozdania z posiedzeń Oddziału lwowskiego Polskiego Towarzystwa Matematycznego
   

Skan ciekawego rękopisu

Ostatnio trafił w do naszej pracowni bardzo ciekawy metriał - Sprawozdania z posiedzeń Oddziału Lwowskiego Polskiego Towarzystwa Matematycznego, wspaniału i wartościowy materiał, odręcznie pisany przez wybitnych polskich matematyków w latach 30-dziestych XX wieku. Oryginał jest dostępny w sprzedaży u warszawskiego antykwariusza »PAW319 [link].

Posted by admin
skan, rękopis, antykwariatogólne
reklama skanowanieksiazek.pl w pop radio 92.8 FM
   

Akcja reklamowa w POP Radio 92,8 FM

Słyszałaś/słyszałeś naszą reklamę w POP RADIO (92,8 FM Warszawa i okolice) napisz, którego dnia i o której godzinie, a dostaniesz 10% zniżki na naszą usługę. Zapraszamy do słuchania rozgłośni POP RADIO (na falach FM oraz w »Internecie), stacja posiada również profil na »FaceBooku

Jeśli chcesz odłuchać reklamę możesz to zrobić »tutaj.

Posted by admin
POP Radio, reklama, zniżka, rabat, ogólne
skanowanieksiazek.pl dobry ocr warszawa
   

OCR czyli Optical Character Recognition

Klienci często pytają "Co to jest OCR?". Pod tajemniczą nazwą "Optyczne Rozpoznawanie Znaków" kryje się technika, a raczej zestaw algorytmów, które analizują obraz - zwykły plik graficzny (na przykład wszystkim dobrze znany JPG) – i badają jego zawartość pod kątem tekstu drukowanego. Przy pozytywnym zidentyfikowaniu takiej zawartości, algorytmy zaczynają rozpoznawać poszczególne znaki. Dzieje się to na podstawie zdeklarowanych wzorców czcionek. Układ pixeli z obrazu jest porównywany z popularnymi krojami czcionek i alfabetów.

"Jakie korzyści niesie OCR?" – przykładowo - stworzenie pliku do edycji, prac redakcyjnych czy nowego składu. Autorzy książek, który po latach dysponują jedynie wersją papierową swojego dzieła, a chcieliby uzupełnić je lub wydać ponownie, mogą zamówić u nas tę usługę, a my dostarczymy kopię roboczą pliku DOCX lub ODT lub innych formatów.

"Czy można zrobić OCR do pliku PDF?" – szybko odpowiadając – można. Nieprawdopodobnie zwiększa to użyteczność pliku PDF i niesie wiele korzyści. Wynikiem takiej obróbki może być na przykład przeszukiwalny PDF.

W SkanowanieKsiazek.pl pliki przed procesem OCR są obrabiane i dostrajane pod kątem zwiększenia rozpoznawalności. Nasze wyniki mieszczą się w granicach 99-99,9% poprawnie rozpoznanych znaków. I jest usługa najczęściej wybierana i szczególnie zachwalana przez autorów i wydawnictwa.

Posted by admin
cyfrowe archiwum, OCR, ICR, DOCX, ogólne
skanowanieksiazek.pl dygitalizujemy archiwa
   

Przeprowadzka ☞ Stacja Metra Centrum

W maju 2019 przeprowadziliśmy się na Stację Metra Centrum. Nasz nowy lokal znajduje się w pasażu handlowym, na który można wejść z peronu lub wejściami do Metra od strony Ronda Dmowskiego, Placu defilad lub dojść do stacji Metra przejściem podziemnym pod Domami Towarowymi Centrum.

Posted by admin
wiosna, cyfrowe archiwum, ogólne
skanowanieksiazek.pl dygitalizujemy archiwa
   

Wiosenne porządki

Nie masz już miejsca w archiwum, piwnicy, na półkach ? Dygitalizacja rozwiąże Twój problem - wszystkie swoje książki w postaci cyfrowej swobodnie możesz przechować w laptopie, tablecie lub w "chmurze". Dzięki temu otworzenie i lektura Twoich ulubionych tytułów będzie równie szybka jak przy zdjęciu książki z regału.

Jeśli pracujesz naukowo lub jesteś tłumaczem z pewnością docenisz naszą usługę OCR, która pozwoli Ci, nie tylko szybko wyszukiwać odpowiednie fragmenty książek, tekstów i artykułów, ale również da możliwość skopiowania danych fragmentów.

Jesteś autorem książek? Nie chcesz przepisywać książki na nowo? Chcesz wydać ją cyfrową? A może Twoja książka ostatni raz była wydana lata temu? ... Dobrze, że trafiłeś na SkanowanieKsiazek.pl - damy Twojej książce drugie życie.

Przykłady można mnożyć z naszych usług korzystali wydawcy, autorzy, pasjonaci, naukowcy, rodzice dzieci w wielu szkolnym, handlowcy, studenci. Dziękujemy za Państwa zaufanie.

Posted by admin
wiosna, cyfrowe archiwum, ogólne
skanowanieksiazek.pl dygitalizacja  tanie skanowanie ksiazek CYBERNESS Święta
   

Święta i Nowy Rok

Życzymy Państwu Wesołych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęścia i pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku! Chcemy również poinformować, że w grudniu będziemy działali w trybie wakacyjnym, a zlecenia będą realizowane z opóźnieniem. Grudniowy/Świąteczny czas chcemy poświęcić naszym rodzinom i bliskim, jak również przeprowadzić serwis i konserwację urządzeń elektronicznych i optycznych. Zawsze jestemy do Państwa dyspozycji pod telefonem i e-mailem.

Posted by admin
święta, przerwa, serwis, ogólne
skanowanieksiazek.pl dygitalizacja skanowanie ksiazek CYBERNESS dobra opinia klientow
   

Zmiana formy prawnej

Od Września 2013 działamy jako CYBERNESS S.C. - więcej pracy, więcej obowiązków. Cieszy nas, że doceniają Państwo nasze działania i starania w zdobywaniu rynku wysoką jakośią usług. Pragniemy poinformować, że nasze cyfrowe produkty, wciąż stawiają wysoko postawioną poprzeczkę dla konkurencji - niektórzy przedsiębiorcy pokusili się nawet o skopiowanie treści z naszych stron i serwisów, myląc działania mające na celu podniesienie jakość usług z ich oferowaniem :-)

Dziękujemy, że dzięki Państwu możemy stawać się lepsi!

Posted by admin
spółka, rozwój, cyberness, usługi, ogólne